Домой Азия Які зручності і послуги доступні в готелі Gruner Lviv Boutique Hotel?

Які зручності і послуги доступні в готелі Gruner Lviv Boutique Hotel?

696
0

У Львові Gruner Lviv Boutique Hotel – це готель мрії, який насправді здатний стати основою реалізації будь-яких потреб і побажань навіть дуже вимогливих клієнтів.

На сайті готелю https://grunerhotel.com/ можна отримати досить істотну кількість інформації про роботу, особливості бронювання номерів, про те, як облаштовані ці номери і багато що інше, що дозволить вам визначитися з вибором.

Які зручності і послуги доступні в готелі Gruner Lviv Boutique Hotel?

  1. Максимально уважні сервіс обслуговування. Це основний аспект актуальності цього готелю. Тут працює досвідчений і кваліфікований персонал, який вмить відреагує на усі ваші прохання і зможе усунути всілякі негативні чинники, які заважають вашому комфорту;
  2. Надається моментальне заселення в готель, при цьому вам нададуть консультаційні послуги, у рамках яких ви дійсно отримаєте потрібні знання;
  3. Ви можете здійснити процес реєстрації номера в онлайн форматі, причому можна вибрати той номер, який вам насправді подобається;
  4. Кожен номер має сучасний і досконалий, витончений дизайн, саме з цієї причини ви зможете почувати себе украй комфортно і затишно;
  5. Наповнення номерів продумане до дрібниць і деталей, саме з цієї причини, ви насолоджуватиметеся своїм прекрасним відпочинком.

Відразу ж скажемо про те, що в цьому готелі дуже уважно відносяться до безпеки під час пандемії. Уся постільна білизна після прання при високій температурі додатково дезинфікується, що усуває усі негативні чинники. Також встановлений обов’язок в місцях громадського користування носити маски, скрізь можна скористатися антибактеріальним гелем. Місця з високою прохідністю постійно дезинфікуються, а персонал стежить за тим, щоб скрізь було чисте і комфортне. Таким чином практично повністю усуваються негативні чинники у вигляді поширення коронавіруса.

Готель має унікальне розташування, відповідно, якщо ви приїхали подивитися чудове місто або ж у вас бізнес поїздка, ви завжди зможете розраховувати на можливість швидко і просто добратися у будь-яку частину міста від готелю.

В обов’язковому порядку треба сказати про те, що в оснащенні номерів використовуються бельгійська постільна білизна і спеціалізовані ортопедичні матраци, що провокує максимальний комфорт сну. Є спеціальні планшети для зручно спілкування з персоналом. У кімнаті встановлені ТБ з інтернетом, є диван, який дозволяє отримати комфортні умови перегляду, є сейф і навіть прасувальна дошка. Надається можливість використання оснащеної кухні, відповідно, якщо у вас особливе живлення, ви зможете без особливих проблем здійснити приготування безпосередньо в готелі. Також дуже важливим моментом є те, що у ванній кімнаті надаються високоякісні косметичні засоби.