Домой Спорт Римські штори — мінімалізм домашнього затишку

Римські штори — мінімалізм домашнього затишку

1147
0

Штори — це необхідний елемент інтер’єру, який прекрасно доповнює загальний стиль приміщення, робить його затишнішим і красивішим. Останнім часом великої популярності стали набувати римські штори, вони оригінальні, практичні, ідеально підходять для спальні, кухні і гостиної кімнати. Такі фіранки роблять простір стильним, благородним і вишуканим. Замовити римські штори можна тут https://vashinterier.ua/catalog/shtory-v-inter-yeri/styl_2/rymski-shtory/.

Класифікація римських штор

Існують декілька різновидів римських штор. Їх прийнято розрізняти по мірі прозорості, починаючи від найпрозоріших, закінчуючи непроникними. Подібна властивість фіранок повністю залежить від типу матеріалу. Бувають щторы з льону, бамбука, бавовни, мішковини, шпалер і інше. По щільності виділяють одношарові, двошарові і багатошарові римські штори.

За способом виготовлення виробу класифікуються на безкаркасні і каскадні. Перший варіант — класичний з горизонтальними невеликими складками, в розпрямленому стані прямі. Каскадні фіранки зберігають свою форму у будь-якому стані. Також виділяють предмети інтер’єру для декорування вікон з підкладом, панорамні, эркерные, арочні і римські штори для дверного отвору. Усі вони виглядають дуже стильно, оригінально і вишукано.

Достоїнства і недоліки

Серед головних переваг римських штор можна виділити:

  1. Економічність. Для створення виробу використовують невелику кількість матеріалу. Техніка виготовлення проста, тому можна зробити штори самостійно.
  2. Універсальність. Фіранки ідеально виглядатимуть у будь-якій кімнаті, особливо благородно прикрасять вітальню.
  3. Довговічність. Римські штори шиють з різних тканин, у тому числі профільних, які мають високу міцність. Тому відрізняються довговічністю, прості відходом. Їх можна стирати, але украй обережно.
  4. Будь-який розмір. Що стосується такого критерію, то штори бувають будь-хто, у тому числі не стандартні для вікон незвичайної форми. Ширина виробу може складати 120 — 200 см і більше, довжина коротка, середня і більше 2 м. Розміри нічим не обмежуються, можна створити індивідуальний фасон фіранок.

Недоліків римські фіранки практично не мають. З основних мінусів можна відмітити ручне управління і переміщення виробу тільки у вертикальному положенні — вниз або вгору. Але незважаючи на це, вони надають кімнаті деякий шарм і чарівливість.