Домой Общество Секрет сімейного відпочинку: вибираємо ліжко для спалень

Секрет сімейного відпочинку: вибираємо ліжко для спалень

3114
0

Сон відіграє важливу роль в житті людини. Щоб завжди залишатися бадьорим, необхідно добре спати. Проблеми зі зручністю і якістю сну, як правило, пов’язані саме з ліжком. Якщо, звичайно, інші обставини не мають значення. Знайома фраза про ще «п’ять хвилиночок» теж безпосередньо пов’язана з тим, що сон не був зручний. Але як же визначити, які спальні ліжка правильні? Досить слідувати порадам нижче.
Для початку, необхідно визначитися з розмірами ліжка. Тут все просто, для зручності сплячого потрібно якомога більше місця. Одномісне ліжко добре підійде для невеликих людей. Так звані, полуторні більше підходять для великих людей. Та й на двоспальних ліжках можна спокійно спати одному. Хіба що, важливо враховувати розміри кімнати. Щоб ліжко не заважала спокійного переміщення по кімнаті. Що стосується форми, то стандартний прямокутник буде найкращим варіантом. Різні ліжка інших форм, звичайно, виглядають цікаво, але спати на них може бути не так зручно.

Говорячи про конструкцію ліжка, важливо згадати, що їх може бути два види. Перший варіант — на ніжках, а другий — на опорних спинках. Другий варіант, згідно з більшістю людей, набагато більш зручний, проте ліжка на ніжках виглядають більш повітряними. Як би там не було, серйозного впливу на сон ні перший, ні другий варіант не роблять. Далі мова піде про заснування ліжок. Перший варіант — ламелі. Це особливий вид підстави, у вигляді дерев’яних планок, який є ортопедичним. Цей варіант корисний для спини, так як робить матрац більш м’яким, але при цьому компенсує його прогинання. Також, завдяки такій конструкції матрац може сам провітрюватися. А ось якщо мова піде про суцільний дошці, то вона позбавлена ​​всіх цих можливостей. Тим не менш, вона є класичним варіантом і може бути цілком зручною для певних людей.

Що стосується матраца, то тут необхідно робити вибір на користь певного вироби. Справа в тому, що у кожного спина індивідуальна, а це значить, що для когось зручний жорсткий матрац, а для кого-то м’який. Комусь може потрібна золота середина. Як би там не було, ринок представлений безліччю варіантів.