Домой Последние новости Украины 28-метрова ілюстрація опери Гулака-Артемовського прикрасить луцьку багатоповерхівку.ВІДЕО

28-метрова ілюстрація опери Гулака-Артемовського прикрасить луцьку багатоповерхівку.ВІДЕО

63
0

28-метрова ілюстрація опери Гулака-Артемовського прикрасить луцьку багатоповерхівку.ВІДЕО

У Луцьку на фасаді багатоповерхівки створюють портрет композитора Гулака-Артемовського з ілюстрацією до його опери «Запорожець за Дунаєм», — розповів Суспільному автор ідеї, художник Володимир Ісаков.

Висота мурала – 28 метрів, ширина – 7. Художник Володимир Ісаков на його створення використав 100 літрів фарби. Купували її за гроші благодійника.

На фасаді багатоповерхівки, що на вулиці Гулака-Артемовського 15, а – портрет українського композитора і мотиви його твору «Запорожець за Дунаєм». Автор ідеї, художник Володимир Ісаков створювати мурал почав торік у грудні.

Чоловік каже, що тепер усі жителі будинку знають, хто такий Гулак-Артемовський та на якій вони вулиці живуть. Художник ескіз придумав сам, показав жителям, вони погодили.

В.о. голови ОСББ «Гулака Артемовського, 15», а — Петро Назаренко заселився у цей будинок три роки тому. Багатоповерхівка, каже, була занедбаною. Будинок утеплили і вирішили прикрасити муралом.
Роботу автор планує завершити до кінця наступного тижня.