Домой Последние новости Украины Папа Римський побажав, щоб темні часи пандемії закінчилися

Папа Римський побажав, щоб темні часи пандемії закінчилися

54
0

Папа Римський побажав, щоб темні часи пандемії закінчилися

Папа Римський Френсіс, який очолює всенічню пасхальну службу, скорочену через COVID-19, сказав в суботу, що сподівається, що темні часи пандемії закінчаться і люди зможуть заново відкрити для себе «благодать повсякденного життя». Про це пише uazmi.net.

В цьому році це друга Пасха поспіль, коли всі папські служби відвідують тільки близько 200 осіб у вторинному вівтарі базиліки Святого Петра замість майже 10 000, які може вмістити найбільша церква в християнському світі.

Служба почалася на дві години раніше звичайного, щоб учасники могли повернутися додому до 10-ї години вечора в Римі, який, як і решта Італії, знаходиться під жорсткими обмеженнями ізоляції під час великодніх вихідних.

За його словами, так само, як Ісус доніс своє послання «тим, хто бореться за життя з дня на день», люди сьогодні повинні дбати про тих, хто найбільше цього потребує.

«(Бог) пропонує нам долати перешкоди, виганяти забобони і наближатися до оточуючих кожен день, щоб заново відкрити для себе благодать повсякденного життя», — сказав Френсіс.
«У ці похмурі місяці пандемії давайте послухаємо Воскреслого Господа, який пропонує нам почати все спочатку і ніколи не втрачати надії», — сказав Френсіс.

У пасхальну неділю, найважливіший день у християнському літургійному календарі, Папа принесе своє послання «Urbi et Orbi» (місту і світу).