Домой Последние новости Украины Хто лідирує на довиборах у Раду: дані екзит-полів

Хто лідирує на довиборах у Раду: дані екзит-полів

81
0

Хто лідирує на довиборах у Раду: дані екзит-полів

Кандидати Олександр Шевченко («За майбутнє») і Руслан Кошулинський (ВО «Свобода») лідирують на довиборах у Верховну раду на окрузі №87 (Івано-Франківська область). Шевченко випереджає суперника менш ніж на один відсоток.

У Олександра Шевченка, за даними опитування до 18:00, 32,4% голосів, у Кошулинського — 31,6%. На третьому місці кандидат від «Слуги народу» Василь Верастюк — у нього 29,4%. Про це свідчать дані екзит-полу групи «Рейтинг».

На виборах до Верховної ради на окрузі №50 у Донецькій області лідирує мер міста Добропілля Андрій Аксьонов, який балотувався від партії «Порядок». Він перемагає з великою перевагою. Про це повідомляють «Новини Донбасу» з посиланням на екзит-пол, оголошений на місцевому телеканалі «Орбіта».

За даними екзит-полу, у Аксьонова 65,5% голосів виборців, які прийшли на дільниці 28 березня. Найближчим його переслідувачем є адвокат Валентин Рибін, який балотувався від «Партії Шарія». У нього 14,8% голосів. Кандидат від «Євросолідарності» Юлія Кузьменко набрала 6,8% голосів.