Домой Последние новости Украины Реп про Лесю Українку: учениці волинського ліцею долучилися до всеукраїнського арт-челенджу. ВІДЕО

Реп про Лесю Українку: учениці волинського ліцею долучилися до всеукраїнського арт-челенджу. ВІДЕО

80
0

Реп про Лесю Українку: учениці волинського ліцею долучилися до всеукраїнського арт-челенджу. ВІДЕО

Учениці Чаруківського ліцею долучилися до Всеукраїнського арт-челенджу, присвяченому 150-річчю від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки «Слово, чому ти не твердая криця!».

Відео розмістили на ютуб-каналі Українського державного центру позашкільної освіти Міносвіти України.

Метою заходу є залучення дітей та молоді до кращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи та національно-патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва. Організували захід Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Учениці ліцею Марчук Уляна, Клачук Анастасія, Савчук Карина, Ціпкайло Олександра, Воробей Діана, Літвін Ірина продекламували вірш Лесі Українки «Чи пам’ятаєте, коли я говорила». Також Марчук Уляна, Воробей Діана та Клачук Анастасія записали відео, як вони читають реп про видатну українську поетесу.

23 лютого відберуть по 10 відео у двох номінаціях, які отримають найбільше переглядів. Потім ці відео буде оцінювати спеціальна комісія.