Домой Последние новости Украины У Луцьку запустили онлайн-сервіс виклику таксі Uklon*

У Луцьку запустили онлайн-сервіс виклику таксі Uklon*

82
0

У Луцьку запустили онлайн-сервіс виклику таксі Uklon*

Uklon – перший на території України сервіс виклику авто через Інтернет. Uklon дозволяє замовляти автомобіль через додаток зі смартфона або на сайті, без телефонних дзвінків в диспетчерські служби.

Відтепер онлайн-сервіс можна протестувати і у Луцьку, а це означає, що Uklon вже активно функціонує у 21 місті України.

Додаток можна завантажити в App Store чи Google play. Вартість поїздок стартує від 25 гривень. А для усіх нових клієнтів у Луцьку діє знижка 50% на три перші поїздки.

«Поява діджитал продукту Uklon є новим рівнем сервісу для існуючого ринку. Чесна конкуренція має стати стимулом до розвитку всієї галузі перевезень в місті та сприятиме постійним покращенням послуг в боротьбі за кінцевих користувачів,» – розповідає співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Зауважимо, що перша поїздка через додаток Uklon була виконана 25 березня 2010 року й цього року компанія святкує своє 11-річчя.

«Наразі, наш онлайн-сервіс має найбільше географічне покриття в Україні. Тому ми дуже пишаємось, що Луцьк стане ще одним новим містом на карті, де є Uklon, і дякуємо усім, хто любить наш сервіс », — каже директор з розвитку Uklon Максим Остапюк.

Варто нагадати, що Uklon відмовився від співпраці з надбюджетними автівками та підвищив суму безкоштовного страхування життя пасажирів і водіїв сервісу до 1 мільйону гривень.