Домой Последние новости Украины Скільки працівників РДА на Волині залишаться без роботи після укрупнення районів

Скільки працівників РДА на Волині залишаться без роботи після укрупнення районів

74
0

Скільки працівників РДА на Волині залишаться без роботи після укрупнення районів

6 січня, працівників 16 райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад.

Про це Суспільному розповіла начальниця відділу облдержадміністрації Ірина Лебедюк.

Відтак, в місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад.

«Загалом в області має бути 590 працівників. До Нового року — було 1184», — каже Ірина Лебедюк.

До 18 січня створять комісії з ліквідації райдержадміністрацій та передачі майна у власність новоствореної територіальної громади.

Місто Рожище до адміністративно-територіальної реформи було районним центром. З першого січня Рожищенський район у складі Луцького укрупненого району, — розповідає голова райдержадміністрації Сергій Шкода.

У розпорядженні про вивільнення працівників, поза штатом опиниться 63 людини. Каже, що свої функції голови ще виконуватиме впродовж трьох місяців, поки не передасть усі робочі справи — наступникам.

Спеціалістка районного управління економіки Ольга Шолохова 10 років на державній службі. Говорить: з думкою про скорочення змирилася, сподівається знайти роботу у новоствореній Луцькій райдержадміністрації. Хоча жінка не виключає, що можливо доведеться їхати на заробітки, на фізичну працю.

Утворення нових районів не вплине на заповнення адреси у поштовій кореспонденції, — каже заступниця директора Волинської дирекції Укрпошти Олена Рудник. Оскільки на конверті обов’язково вказується індекс місця призначення, а всі населені пункти підв’язані під індекс.