Домой Последние новости Украины «Похорон бізнесу»: у Ковелі сходи до міськради встелили живими квітами з чорними...

«Похорон бізнесу»: у Ковелі сходи до міськради встелили живими квітами з чорними стрічками. ФОТО

78
0

«Похорон бізнесу»: у Ковелі сходи до міськради встелили живими квітами з чорними стрічками. ФОТО

Підприємці Ковеля вже третій день поспіль протестують проти карантинних обмежень, які ввели у місті через погіршення епідситуації.

Фото опублікувала у спільноті «Я люблю Ковель» користувачка Іра Кузін.

Підприємці просять скасувати карантинні обмеження і дати бізнесу працювати з дотриманням всіх карантинних вимог.

Як повідомляють учасники акції протесту, сходи міськради підприємці встелили живими квітами із чорними стрічками у знак протесту проти закриття частини бізнесу, у тому числі — й магазинів, що займаються продажем квітів. Мовляв, наразі відбувається «похорон бізнесу».

Нагадаємо, Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла Ковель до «червоного» рівня епіднебезпеки поширення коронавірусу. Нове зонування почало діяти 2 листопада, наступного дня міська комісія з питань ТЕБ та НС посилили у Ковелі карантин. Зокрема, заборонили працювати закладам громадського харчування, торговельно-розважальним центрам, перукарням, також призупинили навчально-виховний процес у закладах позашкільної, дошкільної освіти та спорту.

Через прийняті карантинні обмеження, що завдають збитків малому та середньому бізнесу, 4 листопада ковельські підприємці перекривали міжнародну трасу Київ-Варшава, що поблизу Люблинця.