Домой Оборудование и технологии Чохли для смартфонів Samsung

Чохли для смартфонів Samsung

435
0

На ринку смартфонов Android чудово те, що є багато виробників, які визначають темпи того, на що здатний телефон. Це вірно для Samsung, який не лише крутий, але також і зручний, до того ж є великий вибір чохлыв для смартфонов Samsung за посиланням https://gisolo.com/ua/chohli/samsung-cases.html.

Знайти компроміс між тонким і надзахисним чохлом може бути доволі складно, але Spigen відмінно це поєднує з чохлом Tough Armor. Є два шару захисту, а також вбудована підставка і підведені виступи довкола екрану і камери, які захищають скло від пошкоджень.

Хоча захист телефону важливий, не менш важливо захистити такі елементи, як кредитна карта і посвідчення особи. Гаманець FYY RFID робить це за допомогою вбудованого захисного матеріалу RFID і зробленого вручну верхнього футляра гаманця, з волової шкіри.

Spigen — один з найнадійніших брендів аксесуарів для смартфонів. Тонкий чохол Spigen — відмінний чохол для тих, хто хоче трохи захисту, але не хоче додавати більше обсягу тонкому профілю

Ghostek Covert відмінно справляється з двома завданнями. Він надійно захищає від падіння з військового бампера і показує пристрій з прозорою задньою кришкою.

Ті люди, які хочуть максимально можливого захисту, захочуть поглянути на Poetic Revolution, яка є прикриттям для всього тіла. Цей чохол забезпечує захист на 360 градусів і навіть має вбудовану підставку, так що ви можете розмістити його і дивитися свої улюблені подкасти або шоу.

Який сенс купувати приголомшливий телефон, якщо не можеш його показати? Саме тут на допомогу приходить Trianium Clarium, оскільки цей ультратонкий чохол забезпечує зручну посадку з твердою спинкою. Clarium зможе впоратися практично з усім, що ви можете, дозволяючи вам продемонструвати свій новий телефон.

Може бути, дуже неприємно мати на борту речі, які є у вас в кишенях. Ось чому все більше і більше людей використовують гаманці. Цей чохол-гаманець VRS Slim має тонкий і захисний форм-фактор, а також має задній слот, в який поміщаються до 2 карт і навіть трохи грошей. Ви можете отримати все необхідне без зайвого.