Домой Отдых и туризм Основные виды суши

Основные виды суши

391
0

Як правило, простий любитель японської кухні, при замовленні страви думає, що вс і суші практично однакові, а хитромудрі назви мало про що говорять. Однак видів суші існує досить багато, з чим і пропонуємо вам розібратися.Якими бувають суші?

Є кілька основних видів суші, які відрізняються не тільки саме назвами, але й інгредієнтами:

  1. Хосомакі або моноролли. Для їх приготування використовують нор і, рис, один вид риби, один овоч. Це невеликі роли, діаметр яких не більше 2-3 см. В основному, при приготуванні використовують половину листа норі.
  2. Футомакі. У порівнянні з першими мають більший обсяг, так як в цьому виді суші використовується відразу кілька начинок. Для приготування беруть великий лист водорослей. У нього можуть покласти різні овочі і відразу кілька видів морепродуктів.
  3. Урамакі. Мають головну особливість: лист водорослей загортають всередину ролу, при цьому рис виявляється зовні. Зверху нього може перебувати кунжут, ікра тобіко, риба. Прикладом цього виду суші є відомі Каліфорнія або Філадельфія.
  4. Темакі. Досить незвичайні суші, що нагадують за зовнішнім виглядом конверт або конус. Вони досить довгі і досягають в довжину до 10 см.
  5. Нагір. Класичний вид суші. Являє собою клубок рису, який зверху покривається шматочком риба, сиру. Іноді їх по діаметру скріплюють тонкої смугою водорослей.
  6. Гункан-маки. Оригінальна страва, що представляє собою невеликий шматочок рису, утрамбованого щільно. Зверху його обертають водоростями. Фахівці роблять такі роли овальної форми, а зверху залишають поглиблення для іншої начинки. У нього поміщають, наприклад, ікру.
  7. Осідзусі. Готуються особливим способом. За допомогою спеціального інструменту з дерева — осібако інгредієнти пресуються. У підсумку роли виходять прямокутної форми.
  8. Інарідзусі. До їх складу входить сир тофу. Саме його наповнюють рисом і іншою начинкою.
  9. Тірасідзусі. Подаються особливим чином. У тарілку кладуть рису, рибу, морепродукти. При цьому зверху може перебувати риба, яку красивим способом укладають на шар рису. Риба також може бути змішана з крупою.

Можна замовити суші у Львові по низьким цінам.