Домой Последние новости Украины Чому на Волині стрімко зросла кількість хворих на коронавірус

Чому на Волині стрімко зросла кількість хворих на коронавірус

40
0

Чому на Волині стрімко зросла кількість хворих на коронавірус

Назвали основні причини росту захворюваності на коронавірусну інфекцію серед волинян.

Про це йшлося у п’ятницю, 18 вересня, під час брифінгу в ОДА.

Заступник директора Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Костирка розповіла, що епідситуація з коронавірусом в області залишається напруженою, адже є тенденція до зростання. Ріст за тиждень становить 21 %. Нагадаємо, що за останню добу зареєстрували 96 нових випадків коронавірусу, 3 випадки завершились летально.

«Ріст захворюваності викликаний завершенням періоду відпусток, поверненням людей в організовані колективи та навчальні заклади», — каже Костирка.

Так, показник захворюваності складає 93,7 на 100 тисяч населення при базовому 40 на 100 тисяч. Найбільше хворих у Нововолинську, Володимирі-Волинському, Луцьку, Ківерцівському, Луцькому, Маневицькому, Володимир-Волинському районах.

Показник тестування становить 127 на 100 тисяч населення. Завантаженість ліжок не перевищує рекомендованого показника у 50 %. Надія Костирка додала, що 1800 випадків інфекції залишаються активними. На сьогодні на Волині локалізували і ліквідували 80 спалахів.

Т.в.о. начальника управління охорони здоров’я Людмила Тимощук повідомила, що на сьогодні в області 451 особа знаходиться на стаціонарному лікуванні, це – 47% заповненості лікарняних ліжок. Людмила Тимощук запевнила, що суттєвих затримок з результатами ПЛР-тестування немає.