Ляшко пояснив, чому Луцьк не потрапив до «зеленої» зони

74

Ляшко пояснив, чому Луцьк не потрапив до «зеленої» зони

Заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пояснив, чому окремі міста не потрапили до «зеленої» зони епіднебезпеки.

Про це Віктор Ляшко говорив на брифінгу 1 серпня, — пише «Українська правда».

Нагадаємо, в уряді затвердили розподіл України на зелену, жовту, помаранчеву й червону карантинні зони залежно від епідемічної ситуації. Згідно поділу, обласний центр Волині місто Луцьк потрапило до «червоної» зони, де ситуація із поширенням коронавірусної інфекції є найгірша. До помаранчевої зони увійшли Луцький і Любешівський райони. Жовта зона — місто Нововолинськ, а також Горохівський, Ківерцівський, Локачинський, Маневицький і Турійський райони.

За словами міністра, у «зелену» зону епідемічної небезпеки потрапили ті міста, де протягом 5 днів поспіль «коронавірусні» показники не перевищували прийняті норми.

Джерело: заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 1 серпня

Ляшко відповів, що зелена, жовта, помаранчева чи червона зони визначаються за 4 національними показниками, які обраховуються за 5 днів поспіль.

На запитання журналістів про те, чому більшість України 31 липня віднесли до «зеленої» зони – тобто найбільш безпечної щодо поширення COVID-10. За словами журналістів Київ, хоча столиця останнім часом – у лідерах за приростом нових хворих, як і Львівська область: «Тому Київ сьогодні – у зеленій зоні, бо немає перевищення 5 днів поспіль».