Підприємець з Луцька заперечує, що отруїв людей шаурмою, але продезинфікував обладнання. ВІДЕО

49

Підприємець з Луцька заперечує, що отруїв людей шаурмою, але продезинфікував обладнання. ВІДЕО

У Дубно Рівненської області на рок-фестивалі «Тарас Бульба» відвідувачі отруїлися шаурмою. Як вже повідомляли, з’ясували, що причиною отруєння стало споживання шаурми, яку на території фестивалю реалізовував підприємець з Луцька.

Але сам підприємець заперечує, що його їжа могла стати причиною прикрих інцидентів, йдеться в сюжеті ТСН.

Підприємці – чоловік і дружина.

«Наразі коментувати ситуацію я не буду, бо ведеться слідство. Поліція вам може дати всю необхідну інформацію», — каже продавчиня шаурми Ірена.

«Пояснюють, що продукти в них якісні були і, скажімо так, заперечують, що це стало причиною отруєння», — каже керівник слідчого відділення Дубенського відділу поліції Михайло Сав’юк.

Тепер підприємцям загрожує до трьох років обмеження волі. Фахівці з’ясовують, що саме в шаурмі стало причиною отруєння та вже продезинфікували обладнання, де її готували. В лікарні тим часом залишили в палатах лише школярок, стан дорослих нормалізувався і їх відпустили додому.

12-річна Ніка розповіла, що для неї все починалося все драйвовим концертом, а закінчилось лікарняним ліжком. На рок-фестиваль з старшою сестрою та подругою пішли вперше і, зізнаються, точно його запам’ятають на все життя. «Фестиваль був хороший, але коли я вирішила купити шаурму, і після того пройшло десь години дві, мені стало дуже погано», — зізнається школярка.

Окрім дівчат, у сусідні палати ушпиталили ще сімох дорослих – ті теж нарікають на шаурму. У всіх гостра кишкова інфекція. «Всі пацієнти були середнього ступеня важкості, всі були госпіталізовані в інфекційне відділення», — розповіла завідувачка інфекційного відділення Дубенської райлікарні Наталя Крижанівська. У лабораторному центрі підозрюють, що насправді хворих в рази більше ніж тих, хто звернувся за допомогою. «Є відомості, що в місцеву аптеку не менше трьох десятків осіб зверталися з цієї самої причини, і також пов’язували захворювання з вживанням неякісної шаурми», — пояснив керівник Рівненського лабораторного центру Роман Сафонов.

Це люди з різних куточків України, які приїхали на рок-фестиваль і вже повертаються додому. Фахівці наполягають, що їм варто звернутися до медиків. «Навіть якщо перебіг захворювання легкий, бо це небезпека ускладнення їхнього стану, передачі захворювання», — каже Роман Сафонов. Організатор рок-фестивалю «Тарас Бульба» приголомшений – захід проводять від 1991-го і щороку сюди приїздять зо 3-4 тисячі людей. «Це перший прикрий випадок, мені дуже прикро», — каже Микола Арсенюк. «Важко було таке передбачити, ніби всі документи були, всі заїжджали, вся інформація була, санітарні книжки перевіряли», — додає він.