«Потрібно їхати і говорити», – Тарас Шкітер про об’єднання Луцька із селами

75

«Потрібно їхати і говорити», – Тарас Шкітер про об’єднання Луцька із селами

Зараз в Україні поки триває етап добровільного об’єднання в тергромади. Однак народний депутат як представник певної громади може їхати до сусідніх об’єднаних територіальних громад або селищних рад і вести дискусію, переконувати.

Про це розповів співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Тарас Шкітер в інтерв’ю Району.Луцьк, — пише Конкурент.

«Сьогодні Луцьк має шанс об’єднатися з Прилуцькою сільською радою. Потрібно їхати і з ними говорити», – наголосив він.

Адже, з його слів, після укрупнення районів, областей, Луцьк може втратити статус обласного центру.

«Мені як корінному лучанину, людині, яка виросла на 40-му кварталі, нічого не може бути гірше за це. І вина буде лежати не лише на міській владі, а на головах селищних рад, на головах сільських рад, на головах об’єднаних територіальних громад, які зараз не чують нас. З ними потрібно працювати, потрібно об’єктивно цю ситуацію висвітлювати. Не можна допустити, щоб Луцьк втратив статус обласного центру», – зазначив Тарас Шкітер.

Повну версію інтерв’ю можна переглянути на каналі Громадянського Руху «СВІДОМІ» за посиланням.

Нагадаємо, що приєднання до Луцька Прилуцької сільської ради, що у Ківерцівському районі, могло відбутися ще декілька років тому. Депутати сільської ради 29 вересня 2017-го проголосували за відповідне рішення,проте на нього наклав вето сільський голова Валентин Арчибасов.

Вважаючи такі дії сільського голови неправомірними в січні 2018 року депутати подали заяви в прокуратуру, поліцію та облраду.

У березні 2018 року депутати Прилуцької сільради дали знову згоду на об′єднання. Проте сільський голова втретє зупинив дію обєднання з Луцьком. Відтак, депутати Прилуцької сільської ради не ухвалили рішення про надання згоди на об′єднання із Луцьком.

Учора, 15 липня, під час сесії депутати Прилуцької сільської ради знову розпочали процес об’єднання «з нуля».