Клас вундеркіндів: випускники луцької школи вразили успішністю всю Україну. ВІДЕО

51

Клас вундеркіндів: випускники луцької школи вразили успішністю всю Україну. ВІДЕО

Четверо однокласників з луцької школи №9 набрали максимальну кількість балів на ЗНО. Двоє безпомилково склали математику, ще двоє — хімію та біологію. А половина учнів цього ж класу склала ЗНО у середньому на 195 балів.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

У класі, який вразив успішністю на ЗНО всю Україну, кожен третій — відмінник.

«40 хвилин вистачило, далі тільки перевіряли. Треба було пересилити себе і не зробити помилок не через незнання, а через неуважність і через те, що нервуєшся», — діляться випускники.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Випускниця з Волині єдина в Україні склала ЗНО з німецької мови на 200 балів

Під час підготовки до ЗНО вчителька уже й не знала, які завдання вигадувати цим розумникам. Над задачами та тестами ті сиділи навіть вночі.

«Інколи о 12-й годині починають мені скидати розв’язки завдань, які я давала колись. Було й таке», — каже вчителька математики Оксана Мала.

В одному класі аж дванадцятеро відмінників і жодного двієчника. Пів класу склали тести більше ніж на 195 балів.

«Велике щастя, коли ти читаєш в такому класі. Коли ти заходиш і боїшся помилитися, тому що учні зразу, а тут не так, а я думаю інакше. І це класно», — тішиться директор школи Олександр Дубина.

Випускники вже визначилися, куди вступатимуть. І не всі в Україні. Вчитись за кордоном планують принаймні двоє, але після навчання обіцяють повернутися.

Деталі — у сюжеті.