«Ковель, ти фантастичний!», – Порошенко під час візиту на Волинь

48

«Ковель, ти фантастичний!», – Порошенко під час візиту на Волинь

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з волинянами в Ковелі розповів, за що він любить це місто.

Про це він сказав зі сцени у Ковелі надвечір 14 березня.

У своїй промові Глава Держави зачепив чимало важливих тем, серед яких — реальні здобутки на пості очільника країни, наприклад, створення боєздатної армії, децентралізація, надання безвізу, отримання томосу, та плани на майбутнє, де у пріоритеті — мир та подолання бідності.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Про що говорив Порошенко на Волині. ПОВНИЙ ТЕКСТ ПРОМОВИ

Проте окремої уваги заслуговують вислови Петра Порошенка про любов до Ковеля та його мешканців.

«Ковель, я тебе дуже люблю! Ковель, ти фантастичний!».

«Тут, у Ковелі, ми разом з вами творимо майбутнє України. Дорога, високодостойна громада Ковеля, дорогі краяни, гордий за вас і весь народ! Ми з вами 5 років створювали фундамент власної української хати. Ми будували армію, мову, віру».

«Ви герої, бо Ковель і всі волиняни зберегли дух свободи, яким ця славетна земля славилася ще з княжих часів, часів козаччини, довгих років боротьби УПА проти двох найжахливіших тоталітарних режимів історії планети. І ніхто не змусить нас забути, забрати нашу горідсть і нашу свободу. Ніхто і ніколи».

«Як верховний Головнокомандувач я дякую Ковелю, дякую всій Волині за підтримку нашої армії. Але ворог завдав нам гірких втрат — більше 170 волинян віддали свої життя за незалежність. Серед них — 11 ковельчан. І ми назавжди запам‘ятаємо ціну, заплачену за нашу свободу. Ми ніколи, нікому не дозволимо поставити Волинь і Україну на коліна».

До слова, у Ковелі Петро Порошенко зворушливо розповів про кохання всього життя.