Який чоловічий одяг популярний влітку 2017 року?

564

Сьогодні чоловіки поступово залишають власні консервативні звички стосовно модних тенденцій і все більш схиляються до інноваційних проявів у даному напрямку. Які ж тенденції найбільш актуальні влітку 2017 року в модному одязі для чоловіків, ми зараз розглянемо, а перейшовши за посиланням https://bolf.ua/ukr_m_Чоловічий-одяг_Нижня-білизна_Сліпи-1949.html можна підібрати нижню чоловічу білизну.
В Мілані та Нью-Йорку пройшов показ моди, де презентували нові напрямки літа прийдешнього сезону в чоловічому одязі. Дизайнери запропонували різноманітні варіанти кольорової гами, які, за їхніми уявленнями, мають користуватися найбільшим попитом серед представників сильної статі. Відомі модельєри запевнили, що синій колір та його відтінки («serenity») стануть найбільш популярними. Ці спокійні відтінки дарують спокій та відчуття безтурботності. Колекції даного сезону характеризуються стриманою заспокійливою палітрою, що відповідно впливає на психологічний стан людини. Відтінки, що також стали модними: жовті, лазурні – інтенсивно сині, яскраво-червоні, колір морської хвилі, ніжно рожевий, яскраво-зелений, яскраво-рожевий тропічний, трав’яний. Колір «горіх» та «хакі», як і раніше, займають головні позиції. Різноманітність комбінацій цих кольорів – вдала спроба поєднати елегантність та риси стилю мілітарі.
В моді цього літа фігурують наступні елементи гардероба для хлопців: стрейчевий Денім, а також його щільні – з потертостями, бахромою, «рванкою» та масивною фурнітурою (гудзиками, блискавками, клепками і т. д.) – варіанти. Джинси висвітлені продемонстрував бренд «Bespoken». А «Faith Connexion» впевнено запропонував рвані джинси з підкомірами. Смугастими «пропозиціями» відзначився бренд «Salvatore Ferragamo». Смугасті принти у вигляді бретонської смуги, смуги з вертикальним та горизонтальним розташуванням, ламаними лініями – прикрашають піджаки, світшоти, кардигани, тренчі, а також костюми. Бренд «Pringle of Scotland» запропонував смугастий піджак і рубашку зі светром з принтом у вигляді ромбу – у прохолодну погоду. В спеку добре носитимуться англійскі шорті з підкомірами з костюмної тканини.