Домой Последние новости Украины Музейниці з Луцька відправили маскувальну сітку для бійців в ООС

Музейниці з Луцька відправили маскувальну сітку для бійців в ООС

138
0

Музейниці з Луцька відправили маскувальну сітку для бійців в ООС

Бійці, які служать на сході України, отримали до Різдва маскувальну сітку, що її в рамках волонтерського проєкту «Замаскуй армію» сплели працівниці Волинського краєзнавчого музею.

Як повідомила в коментарі Суспільному волонтерка Оксана Добровольська, проєкт «Замаскуй армію» стартував торік у жовтні й ще триває.

Маскувальну сітку довжиною 47 метрів музейниці почали плести в грудні минулого року. У переддень Різдва таке камуфляжне покриття доїхало на передову до військових.

«Сіточка «Камуфляж», яку сплели у Волинському краєзнавчому музеї, вже на Сході та виконує своє призначення. Бачили б ви радісні обличчя наших захисників, хлопці безмежно дякували. Окреме спасибі Володимиру Юхимюку за адресну доставку», – зазначили на сторінці проєкту у Facebook.

Усього волонтери підготували 13 основ для плетіння сіток, з яких частину готових виробів уже відправили військовослужбовцям.

«Деякі вже відправлені, деякі плетуться ще. В Горохові в школах плели, в Мар’янівській ОТГ, в Торчині, в Горохівському інтернаті, в Центрі патріотичного виховання плетуть і діти, і дорослі… Орієнтовно половина вже відправлена на Схід», – розповіла волонтерка.

Музейниці з Луцька відправили маскувальну сітку для бійців в ООС