Домой Последние новости Украины Ще один банк починає виплачувати тисячу гривень за вакцинацію

Ще один банк починає виплачувати тисячу гривень за вакцинацію

136
0

Ще один банк починає виплачувати тисячу гривень за вакцинацію

У межах програми «єПідтримка» оформити картку та отримати 1000 гривень повністю вакцинованим від коронавірусу українцям тепер можна ще в одному українському банку — izibank.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Дію.

«​​Завершуємо рік позитивною нотою: відсьогодні можна оформити спеціальну картку програми в Райффайзен Банку та izibank. Тож, якщо ви ще без єПідтримки, мерщій оформлюйте спеціальну картку та починайте рік із допомогою від держави», — йдеться у повідомленні.

У Дії нагадали: щоб отримати виплату за вакцинацію від коронавірусу, необхідно відкрити спеціальну картку «єПідтримка» в будь-якому банку-партнері. Оновити застосунок Дія, подати заявку у два кліки і чекати на зарахування коштів у 2022 році. Кошти можна буде витратити на підтримку бізнесів, які найбільше постраждали від карантинів.

Повна інформація про програму — на сайті Дії.

30 грудня до програми «єПідтримка» приєднався ще один банк — Райффайзен Банк. Наразі тисячу гривень за вакцинацію можна оформити в таких банках: А-банк, Альфабанк, izibank, Монобанк, Ощадбанк, Приватбанк, Райффайзен Банк і Укргазбанк.

19 грудня в Україні офіційно запрацювала державна програма «єПідтримка» з виплати 1 тисячі гривень громадянам України, які пройшли повну вакцинацію проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Програма «єПідтримка» передбачає виплату тисячі гривень особі, яка вакцинована двома дозами і має сертифікат у застосунку «Дія». На витрату 1000 грн є чотири місяці з моменту їх зарахування на картку. Виплату може отримати виключно громадянин України, який досяг 18 років і має в застосунку «Дія» зелений COVID-сертифікат вакцинації.

Громадяни України, старші 60 років, які пройшли повну вакцинацію проти COVID-19, із січня зможуть витратити передбачену законом тисячу гривень на соціальні потреби, у тому числі на придбання ліків (їх перелік має визначити Кабмін). Скористатися цим можна буде з січня 2022 року. Із відповідною ініціативою виступив Президент Володимир Зеленський.