Домой Последние новости Украины Українських водіїв штрафуватимуть за літню гуму взимку

Українських водіїв штрафуватимуть за літню гуму взимку

295
0

Українських водіїв штрафуватимуть за літню гуму взимку

Міністерство внутрішніх справ планує змінити правила дорожнього руху в Україні. Відтак, у проєкті постанови Кабміну йдеться про штрафи за літні шини взимку, а також нові правила щодо ввімкнених фар.

Відповідний проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху» оприлюднено на офіційному сайті МВС України, — пише ТСН.

Згідно з проєктом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху» вже скоро з українців можуть стягувати штрафи за рух авто на літніх шинах взимку.

«Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством при наявності таких технічних несправностей і невідповідності наступним вимогам: з 1 жовтня по 31 березня на транспортний засіб встановлені літні шини», — йдеться в документі.

Наразі дійсною є вимога про те, що на слизькій дорозі рекомендується використовувати шини, відповідні стану проїжджої частини. МВС збирається її скасувати.

Крім того, водіїв автомобілів з механічною коробкою перемикання передач планують зобов’язати їхати на авто з постійно ввімкненими денними ходовим вогнями, а в разі їх відсутності — ближнім світлом фар.