Домой Последние новости Украины На Волині формують батальйони тероборони. ФОТО. ВІДЕО

На Волині формують батальйони тероборони. ФОТО. ВІДЕО

108
0

На Волині формують батальйони тероборони. ФОТО. ВІДЕО

На Волині почали формувати та набирати штати працівників для укомплектування п’яти батальйонів територіальної оборони та управління бригади. Батальйони розмістять у Володимир-Волинському, Камінь-Каширському та Луцькому районах, а також у місті Ковель.

Як повідомив Суспільному заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи Максим Бринза, нині тероборонівці Волині набирають людей віком від 18 до 55 років, котрі служитимуть за контрактом.

«Із першого січня 2022 року вступає в силу Закон України «Про Національний супротив». На початку січня тут (у Липлянах – ред.) буде розміщувати управління бригади тероборони Волині й Луцький міський батальйон», – зазначив військовий.

Журналісти побували в одному з визначених місць дислокації – у селі Липляни Луцького району, де приміщення колишньої школи-інтернату передають у користування військам тероборони.

На Волині формують батальйони тероборони. ФОТО. ВІДЕО

З літа цього року приміщення пустувало, у класах колишньої школи залишилися меблі. Найближчим часом будівлі будуть облаштовувати для потреб підрозділу тероборони, – розповів начальник радіостанції управління Волинської бригади тероборони Євгеній Пернарівський.

На Волині формують батальйони тероборони. ФОТО. ВІДЕО

«Тут є всі необхідні будівлі, а також допоміжні споруди – котельня, водонапірна башта, літній театр, їдальня. Усі приміщення теплі, вікна замінені на склопакети, в гарному стані. все для забезпечення нормальної роботи і виконання завдань підрозділом», – зазначив військовий.

Для підрозділів тероборони набиратимуть офіцерів логістики та стрілецьких підрозділів, командирів підрозділів інших забезпечень, фахівців фінансової служби, – повідомив підполковник батальйону територіальної оборони Луцька, командир військової частини А7062 Олександр Адамович.

На Волині формують батальйони тероборони. ФОТО. ВІДЕО

З його слів, наступного року планують збори резервістів для бойового злагодження, поки ж формують організаційне ядро, аби в разі потреби залучити на службу до 4 тисяч осіб.

«Зараз у нас 5 батальйонів по 45 чоловік і плюс управління бригади – понад 80 чоловік. Зараз ми вже набираємо людей на постійній основі таку кількість людей, на основі якої ми до 4 тисяч розгортаємося, якщо треба буде. Це кожен з тих п’яти батальйонів розгортається до кількох сотень чоловік», – говорить командир в/ч А7062.

Олександр Адамович додав: батальйони тероборони виконують забезпечення функціонування органів державної влади, захист населення, посилення державного кордону, протидіють диверсійним групам і незаконним збройним формуванням.