Домой Последние новости Украины Стало відомо, коли Волинь зможе вийти з «червоної» зони

Стало відомо, коли Волинь зможе вийти з «червоної» зони

114
0

Стало відомо, коли Волинь зможе вийти з «червоної» зони

Епідситуація на Волині є досить напруженою, тому область залишається у «червоній» зоні карантинних обмежень.

Про це сьогодні, 17 листопада, під час онлайн-брифінгу Волинської ОДА повідомила головний державний санітарний лікар в області Наталія Янко.

Наталія Янко каже, що «червона» зона на Волині може протриматись ще близько тижня.

За останню добу, 16 листопада, був рекорд захворюваності – 731 людина. Також від коронавірусу померли 32 людини, це також рекордна кількість.

«Епідситуація в області є досить напруженою. Зараз на Волині перевищені 2 індикаторні показники із 6. Захворюваність та летальність від COVID-19 перевищили показники весняної хвилі», — зауважила Наталія Янко.

Рівень госпіталізацій останні три дні становить 80-83 на 100 тисяч населення при нормі 60. Кількість виявлення нових випадків захворювання на COVID-19 становить 763 при нормі 75.

Також, за словами Наталії Янко, коефіцієнт виявлення нових випадків теж наближається до критичного рівня.

Показник завантаженості ліжок з киснем за останніх 3 дні коливається від 62 до 65 при нормативному 65.

Головна санітарна лікарка Волині зазначила, що також в області спостерігається збільшення кількості смертей від коронавірусу. 80% — померлих – це волиняни віком 60+.

«Найбільше помирає людей віком від 60 років. Мене дуже непокоїть, що саме серед них – найменше вакцинованих. Щеплення зробили близько 10% із них», — каже Наталія Янко.

Наталія Янко закликала усіх вакцинуватись та дотримуватись усіх карантинних обмежень, адже це єдиний спосіб зупинити пандемію та захистити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.