Домой Последние новости Украины Де у Луцьку можна не показувати COVID-сертифікати та ПЛР-тести. ВІДЕО

Де у Луцьку можна не показувати COVID-сертифікати та ПЛР-тести. ВІДЕО

89
0

Де у Луцьку можна не показувати COVID-сертифікати та ПЛР-тести. ВІДЕО

Жителям Луцької громади, які опинилися від сьогодні у «червоній» зоні карантину, зробили деякі поступки.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

Всупереч деяким вимогам Кабміну, у Луцькій громаді визначили заклади, де показувати ковід-сертифікати, негативні тести ПЛР чи довідки про одужання не потрібно.

Як розповів директор департаменту економічної політики Луцької міськради Борис Смаль, посилаючись на рішення місцевої комісії ТЕБ НС, всі заклади на території громади розділили на дві групи.

До першої віднесли ті, де для отримання товару чи послуги не треба знімати маску: магазини, ринки, ТРЦ, аптеки тощо. Там достатньо бути у засобі захисту та зберігати дистанцію.

До другої групи віднесли заклади, де для отримання товару чи послуги маску необхідно зняти: це, наприклад, кафе та ресторани, перукарні чи салони краси. Там потрібно показати зелений сертифікат, негативний результат ПЛР-тесту чи довідку про одужання.

«Повідомляти покупців повинен персонал того закладу, куди йде покупець… В разі, якщо покупець не реагує, не хоче, не дуже адекватний попався, працівники закладу повинні повідомити поліцію і зареєструвати своє звернення», – зазначив посадовець.

Щодо дій поліції, то, зазначив Борис Смаль, вона має право або у відповідь на таке звернення, або вибірково перевіряти покупців на дотримання вимог.

Водночас весь персонал закладів, додав посадовець, має бути повністю вакцинований або мати ПЛР-тест чи довідку про одужання.