Домой Последние новости Украины Футболіста з Луцька колишня дружина звинуватила в контрабанді ікон на 10...

Футболіста з Луцька колишня дружина звинуватила в контрабанді ікон на 10 млн євро та зв’язках з «ДНР»

124
0

Футболіста з Луцька колишня дружина звинуватила  в контрабанді ікон на 10 млн євро та зв'язках з «ДНР»

Надія Навроцька, колишня дружина Анатолія Тимощука, який колись був капітаном футбольної збірної України, заявила, що він перевіз до Росії ікони загальною вартістю 10 млн євро. Про це повідомляє FanDay.

Навроцька називає це «контрабандою в особливо великому розмірі. Тимощук їх вивіз до Росії. Це, здавалося б, українське надбання, не можна вивозити такі цінності з України», — говорить вона про Анатолія Тимощука, який, до всього іншого, відомий тим, що колекціонує цінні ікони.

За словами колишньої дружини екскапітана донецького «Шахтаря» та збірної України, у перші роки війни Тимощук навіть отримував якусь грамоту від керівництва ДНР. «В Україні, якщо є бабки та «вирішили» за спиною, можна все — і кордон відкрити на мільйони. У нас правила та закони лише для простих людей», — каже Навроцька, зазначаючи, що завдяки своїм зв’язкам він вивіз із Донецька до Росії все майно, яке тільки міг.

Вона переконана, що колишній футболіст, а нині футбольний тренер взагалі не збирається повертатися в Україну. За її словами, колись були можливості повернутися за підтримки Андрія Шевченка, Андрія Павелка чи Ріната Ахметова, вона не вважає, що Тимощуку це було потрібно.