Домой Последние новости Украины В Україні дозволили вакцинувати від коронавірусу дітей від 12 років

В Україні дозволили вакцинувати від коронавірусу дітей від 12 років

117
0

В Україні дозволили вакцинувати від коронавірусу дітей від 12 років

Міністерство охорони здоров’я України дозволило вакцинацію від коронавірусу дітей віком 12-17 років.

Так, відповідний наказ було ухвалено 13 жовтня на підставі позиції Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, — про це повідомляє видання Українські новини, посилаючись на пресслужбу відомства.

Рекомендується вакцинувати дітей віком від 12 до 17 років незалежно від того, чи входять вони до групи ризику, за умови наявності щеплень, які відповідають віку, з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації.

Дітей від 12 років рекомендовано щеплювати вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech. Для них цю вакцину використовують за тією ж схемою, що і для дорослих – дві дози по 0,3 мл з інтервалом 21-28 діб.

Рішення ухвалили, враховуючи дані про безпеку та ефективність вакцини Comirnaty від Pfizer/BioNTech для дітей віком від 12 років та зростання випадків коронавірусу серед дітей.

Як повідомляли Українські Новини, в Україні збільшуються темпи вакцинації підлітків проти коронавірусної інфекції COVID-19. Станом 27 жовтня щеплення отримали понад 15 тис. осіб віком від 12 до 16 років.

Також наприкінці липня 2021 року Міністерство охорони здоров’я дозволило вакцинувати від COVID-19 деяких дітей із 12 років