Домой Последние новости Украины «Скуплюся за вас»: українці придумали бізнес із сертифікатом про вакцинацію

«Скуплюся за вас»: українці придумали бізнес із сертифікатом про вакцинацію

96
0

«Скуплюся за вас»: українці придумали бізнес із сертифікатом про вакцинацію

На тлі того, що в Україні за добу зафіксували майже 19 тисяч нових випадків-19 і вже кілька міст потрапили в «червону» зону карантину, деякі люди вирішили заробляти на тих, хто з якихось причин ще не зробив щеплення від коронавірусу. Так, українці придумали новий бізнес, в якому їм допомагають сертифікати про вакцинацію.

На сайті інтернет-оголошень OLX почали з’являтися дивні пропозиції про послуги, — пише УНІАН.

Українці пропонують нещепленим від COVID-19 мешканцям Кривого Рогу, Дніпра, Львова, Миколаєва, Харкова та інших міст країни послуги так званих кур’єрів. Заповзятливі люди, у яких є сертифікат про вакцинацію, готові зробити покупки в магазинах і віддати товари тим, хто не може цього зробити через відсутність щеплень.

«Скуплюся за вас в магазинах, кафе і ресторанах», «Скуплюся за вас в магазині якщо не маєте сертифіката Covid», «Скуплюся за вас в магазині, є ковід сертифікат», — за свої послуги «бізнесмени» готові брати від 100 гривень.

Цілком очевидно, подібна діяльність навряд чи допоможе Україні перемогти пандемію. Поки українці допомагатимуть тим, хто відмовляється від щеплень, кількість заражень і смертельних випадків буде тільки зростати. Крім цього, «бізнесмени» навряд чи планують платити податки за свої послуги, що загрожує проблемами з законом.