Домой Последние новости Украины Луцькі нацгвардійці затримали чотирьох чоловіків з наркотиками: одному – 16 років

Луцькі нацгвардійці затримали чотирьох чоловіків з наркотиками: одному – 16 років

100
0

Луцькі нацгвардійці затримали чотирьох чоловіків з наркотиками: одному – 16 років

Увечері, 1 жовтня по вулиці Шопена гвардійський автопатруль затримав 16-річного громадянина з наркотиками.

Про це повідомили на сторінці військової частини 1141 Національної гвардії України.

Нацгвардійці звернули увагу на молодика, що поводився підозріло. Під час поверхневої перевірки у 16-річного громадянина було виявлено та вилучено паперовий згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожою на «канабіс», а також знаряддя для паління заборонених речовин.

Наступного дня військові наряди у центрі Луцька затримали двох осіб з ймовірними наркотичними речовинами. У 34-річного лучанина виявили та вилучили рідину, ззовні схожу на наркотичну та пачку медичних шприців. Трапилося це у під’їзді будинку по вулиці Коперника. Інший військовий наряд під час патрулювання по вулиці Лесі Українки у громадянина 2001 року народження виявив та вилучив поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожою на «канабіс».

3 жовтня паперовий згорток з аналогічною ймовірною наркотичною речовиною гвардійці виявили та вилучили у 30-річного лучанина, що знаходився біля одного з будинків по проспекту Грушевського.
На кожне місце події викликали слідчо-оперативну групу. Виявлені у вказаних осіб ймовірні наркотичні речовини вилучили та направили на дослідження.