Домой Последние новости Украины Луцькі педагоги отримають премії у розмірі 10 тисяч. СПИСОК

Луцькі педагоги отримають премії у розмірі 10 тисяч. СПИСОК

93
0

Луцькі педагоги отримають премії у розмірі 10 тисяч. СПИСОК

У Луцьку затвердити список переможців на отримання премії міської ради «Успішний педагог».

Про це йдеться у розпорядженні Луцького міського голови Ігоря Поліщука від 28 вересня.

40 освітянам виплатять премії «Успішний педагог» у розмірі 10 000 гривень кожному.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Педагоги у Луцьку отримають стипендії мера. СПИСОК

Список переможців на отримання премії міської ради «Успішний педагог»:
1. Барабаш Ольга Іванівна, керівник музичний закладу дошкільної освіти № 9.
2. Бойко Ірина Володимирівна, вчитель трудового навчання комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області».
3. Борбюк Тетяна Богданівна, практичний психолог комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (спеціальний) № 28 для дітей з вадами розвитку Луцької міської ради».
4. Василенко Ніна Василівна, вчитель історії комунального закладу загальної середньої освіти «Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради».
5. Васійчук Оксана Володимирівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».
6. Воробей Лілія Анатоліївна, вчитель хімії комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради».
7. Гаврилевич Наталія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».
8. Гертичук Наталія Вікторівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 27.
9. Головацька Оксана Петрівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 32.
10. Демянчук Світлана Миколаївна, вчитель математики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
11. Добровольський Роман Борисович, старший тренер-викладач відділення волейболу комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради».
12. Завиднюк Тетяна Євгеніївна, вчитель-логопед закладу дошкільної освіти № 10.
13. Кваша Галина Миколаївна, вихователь закладу дошкільної освіти № 3.
14. Ковтунець Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради».
15. Костюк Оксана Володимирівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 25.
16. Котлярчук Оксана Іванівна, вчитель географії комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради».
17. Кравчук Сергій Миколайович, директор Палацу учнівської молоді, керівник народного ансамблю спортивного танцю «Троянда» Палацу учнівської молоді.
18. Куделя Юлія Петрівна, інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти № 31.
19. Купчик Олена Олексіївна, вчитель початкових класів комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради».
20. Мазур Юлія Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва, трудового навчання комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області».
21. Макеєв Юрій Валерійович, інструктор з фізичної культури комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 40 Луцької міської ради Волинської області».
22. Мамотюк Олександр Миколайович, вчитель фізичної культури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради».
23. Нечипорук Наталія Володимирівна, вчитель польської мови комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради».
24. Никончук Валентина Миколаївна, інструктор з фізичної культури комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (спеціальний) № 28 для дітей з вадами розвитку Луцької міської ради».
25. Носок Ольга Альбертівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 10.
26. Палій Вікторія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради».
27. Притолюк Юлія Вікторівна, інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти № 13.
28. Ройко Андрій Вікторович, вчитель інформатики комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».
29. Романюк Оксана Володимирівна, вчитель-логопед дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 38 комбінованого типу.
30. Семенюк Світлана Євгеніївна, вихователь закладу дошкільної освіти № 37.
31. Сисюк Зоя Віталіївна, вчитель російської мови, літератури та зарубіжної літератури Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області.
32. Словік Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».
33. Солодовник Сергій Вікторович, методист, керівник гуртка «Цифрова фотографія» комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».
34. Степанюк Світлана Василівна, тренер-викладач із дзюдо комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради».
35. Члек Наталія Олексіївна, вчитель української мови та літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
36. Чорнобай Тетяна Петрівна, вчитель інформатики комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області».
37. Шевчук Лілія Віталіївна, вчитель ритміки комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради».
38. Шишко Леся Всеволодівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 35.
39. Штунюк Раїса Артемівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель географії комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради».
40. Шугалов Віктор Миколайович, балетмейстер народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Радість» Палацу учнівської молоді.