Домой Последние новости Украины На Волині посеред поля створили мапу України — з Кримом і Донбасом

На Волині посеред поля створили мапу України — з Кримом і Донбасом

70
0

На Волині посеред поля створили мапу України — з Кримом і Донбасом

З нагоди Дня Незалежності в Україні розпочали проводити фестивалі об’єднаних громад. Перший такий захід відбувся просто посеред поля у Ковельському районі Волинської області. Про це барвисте і гучне дійство пише ТСН.

Локацію для проведення фестивалю громад обрали невипадково. “Ми це робимо біля соняшникового і пшеничного поля, щоб відчути багатство нашої країни”, — пояснила голова Ковельської районної адміністрації Ольга Черен.

Ковельський район — один з найбільших в Україні, він об’єднує аж 23 громади. З усіх сіл з’їхалися учасники місцевої самодіяльності, щоб продемонструвати свої таланти.

Глядачі вмостилися на солом’яних сидіннях — тут можна і пісень наслухатися, і про своє погомоніти.

Столи вгинаються від короваїв. Місцеві ґаздині випікали їх за старовинними рецептами.

Маленькі танцюристки приїхали на фестиваль у давньому взутті — постолах. А колектив із села Велицька привезли на фестиваль унікальний танець — “гречку”. “Це суто наш танець, така пісня є лише в людей, які з нашого села і ні в кого більше”, — пояснюють самодіяльні артисти.

На завершення учасники цього дійства вишикувалися посеред поля, створивши на землі обриси велетенської мапи України. Ясна річ — із Кримом та Донбасом.