Домой Последние новости Украины Модульний диван в інтер’єрі: оригінальне і практичне рішення при оформленні обстановки

Модульний диван в інтер’єрі: оригінальне і практичне рішення при оформленні обстановки

63
0

Серед іншого різноманіття меблів модульні конструкції сьогодні стають все більш популярними. Воно й не дивно. Покупці прагнуть зробити свій інтер’єр більш сучасним, різноманітним і унікальним. Модульні дивани багато хто використовує, щоб розставити акценти або зонувати приміщення. Вибрати модульний диван можна тут https://wowin.ua/dyvany/modulni-dyvany.

Головною особливістю модульних диванів є їх незвичайна конструкція. Вони складаються з декількох елементів: дивани, крісла, кутові секції, підлокітники. Столики теж можуть бути секціями таких систем. Покупець може сам вибрати необхідну кількість модулів, виходячи зі своїх побажань і розмірів приміщення. Перш за все хочеться відзначити, що всього існує два типи модульних диванів: секційні і трансформовані.

У випадку з секційним диваном покупець при покупці вибирає необхідні для нього секції, після чого вони скріплюються і розібрати їх вже буде неможливо. А ось трансформований диван як конструктор, можна розбирати і збирати при необхідності. Частини дивана можна використовувати окремо або як загальну конструкцію. До плюсів модульних диванів в першу чергу можна віднести їх багатофункціональність, оригінальний зовнішній вигляд, раціональні можливості. За допомогою такого дивана ви зможете зробити свій інтер’єр оригінальним і неповторним. Якщо у вас велика сім’я, яка любить збиратися в вітальні за переглядом фільмів, то вона неодмінно оцінить місткий і дуже зручний модульний диван. Посадочних місць точно вистачить усім членам сім’ї.

Трансформована модель дозволить вам кілька разів на рік робити перестановку. Вам ніколи не буде нудно в вашій вітальні з таким диваном.А що стосується недоліків, то їх насправді не так багато. До них можна віднести вартість. Модульна система буде коштувати на порядок дорожче стандартної моделі. Ще одна особливість полягає в тому, що модульні дивани досить габаритні і добре виглядають тільки у великих, просторих приміщеннях. Секційні. Такі дивани — цілісно скріплена конструкція, всі її частини покупці зможуть вибирати самі, потім прямо в магазині їх скріплюють, і розібрати буде вже неможливо. Трансформовані. Дивани такого типу не скріплені спочатку, покупці зможуть доповнювати його новими частинами, предметами, розбирати і збирати його заново. Такі дивани дуже зручні, так як в залежності від ситуації можна робити їх менше або більше, переставляти так, як зручно.