Домой Спорт 7 причин чому варто займатися йогою

7 причин чому варто займатися йогою

321
0

Причина, через яку так багато людей закохується в йогу, полягає в тому, що вони відкривають, як це чудово для вашого розуму, тіла та духу. Але якщо ви ще не впевнені, ми віднайшли 7 причин чому йога практика така неймовірна.

  1. Йога покращує гнучкість

Ось чому багато людей вибирають цей вид занять, і це, безумовно, велика перевага. Пози та послідовності йоги допомагають збільшити діапазон рухів тіла. Уважний підхід допомагає забезпечити безпечне розтягування, дозволяючи нервовій системі звільнити м’язи від блоків в тілі. Це зменшує ризик травмувати зв’язки та сухожилля, що може статися через більш агресивні підходи до тренувань з гнучкості. Зняття напруги в м’язах також може допомогти розслабитися, допомагаючи вашому тілу більше розкриватися.

  1. Йога допомагає вам набирати сили

Хоча багато людей не помічають цього, бачачи лише переваги для гнучкості, йога насправді є фантастичною практикою зміцнення. Допомагає зміцнити м’язи, що підтримують вагу тіла (функціональної сила). Покращує спортивні показники та вашу функціональність у повсякденному житті, одночасно захищаючи вас від травм.

  1. Йога покращує поставу

Однією з чудових речей щодо зміцнення та розтягування є те, що це практика балансування. Йога може допомогти усунути будь-який м’язовий дисбаланс, подовжуючи вузькі ділянки та зміцнюючи слабкі. Наша постава часто може погіршуватися з віком, значною мірою через звичні звички руху протягом дня. Наприклад, якщо ви проводите тривалий час, працюючи за комп’ютером. З часом м’язи спини стають слабкими, а м’язи грудей напруженими, посилюючи округлу поставу. Йога може допомогти вам розтягнути грудну клітку і зміцнити м’язи спини. Це також може зробити вас набагато більш обізнаними про своє тіло і поставу, завдяки чому ви виявите, що автоматично виправляєтесь, щоб досягти більш здорового вирівнювання протягом дня.

  1. Йога допомагає зберегти суглоби здоровими

Йога зміцнить м’язи навколо суглобів, сприяючи їх стабілізації.. Мобілізація суглобів покращує потік синовіальної рідини, яка змащує їх, забезпечуючи плавний і здоровий рух кісток. Синовіальна рідина також постачає свіжий кисень та поживні речовини до суглобового хряща, допомагаючи відновити його та підтримувати його здоровим. Йога може навіть допомогти людям з більш серйозними проблемами суглобів, такими як артрит, поліпшення фізичної функції та зменшення болю

  1. Потужна практика усвідомлення.

Йога — це об’єднання розуму, тіла та дихання, що приводить вас до теперішнього моменту. Зокрема, практика усвідомлення показала зміцнення імунної системи, поліпшення соціальних відносин та зменшення депресії, тривоги та нейротизму. Переваги підвищеної уважності через йогу явно сягають далеко за межі килимка.

  1. Йога зменшує стрес

Багато людей починають займатися йогою, щоб поліпшити свою гнучкість, але зосередження та дихання йоги допомагають зменшити стрес і стає ідеально протиотрутою для швидкого сучасного способу життя. Частково це ще одна чудова перевага уважного аспекту йоги.

  1. Йога знижує артеріальний тиск.

Розслаблення та глибоке дихання можуть знизити високий кров’яний тиск навіть після закінчення практики.

Центр Три Стихії пропонує відвідати заняття з йоги, та наповнитись життєдайною енергією.